صفحه نخست بخش های سایت مناسبت ها مناسبت های هفته محکومیت حمله به سوریه

محکومیت حمله به سوریه

امتیاز کاربر: / 0
بدخوب 

بسم الله الرحمن الرحیم

نگاهی به گذر تاریخ نشان می‌دهد که سران شرارت پیشه و متجاوز نظام سلطه؛ همانند دولت های امریکا، انگلیس و فرانسه؛ در راستای دست‌یابی به اهداف پلیدشان از هیچ جنایتی نسبت به دیگران فروگذار نکردند، و اغلب اوقات با شعار انسان‌دوستانه و در پوشش دفاع از حقوق بشر، آزادی، امنیت انسانی و... جنایاتی فجیع را در حق ملتها و کشورهای جهان مرتکب شده است؛ که نسل‌کشی صد میلیون سرخ پوست آمریکایی، اشغال هند و کشتار میلیونها انسان بی دفاع، رقم زدن فاجعه هیروشیما و ناکازاکی، قتل عام میلیونها ویتنامی، کشتار مردم کره، قتل و بردگی مردم آفریقا، کشتار مردم ایرلند شمالی، اشغال سرزمین های اسلامی و تداوم آوارگی میلیونها فلسطینی، و در اخیر نیز همدستی و مشارکت با رژیم های مستبد و جریان های تکفیری در کشتار ملت های اسلامی و ارتکاب جنایت جنگی در افغانستان، عراق، یمن، بحرین، لیبی، سوریه، نیجریه و...، از نمونه های بارز آن بشمار می آید.

آخرین اقدام این محور شرارت، حمله به کشور اسلامی سوریه در سحرگاه 25فروردین1397، بود؛ که در نوع خود یک رسوایی آشکار برای آنان بحساب می آید. شیطان بزرگ و متحدانش؛ که خود را در جایگاه پلیس جهانی می پندارد؛ و از پیروزی و پایداری محور مقامت اسلامی و شکست خفت بار تکفیری های وهابی، به سردرگمی مبتلا گردیده است؛ این بار نیز با روش فریبکارانه و دوگانه دست به جنایت زدند. از یکسو در قضیه فلسطین حتی مانع محکومیت رژیم صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن مردم بی دفاع گردیدند؛ اما در سوریه و در راستای جبران شکست تروریست های تکفیری، با شیطان صفتی تمام مسیر اتهام زنی و اقدام نظامی را برگزیدند.

مجمع علمی فرهنگی حبل المتین؛ اقدامات تجاوزکارانه ی محور مثلث شوم (عبری، غربی، تکفیری) به امت اسلام مخصوصا تهاجم بی شرمانه به محور مقاومت و سرزمین مقدس فلسطین، شام و یمن را به شدت محکوم نموده؛ (با اعلام همبستگی کامل  با مدافعان و ملت های محور مقاومت)؛ از دولت های مستقل، نهادهای بین المللی، اندیشمندان و فرهیختگان آزادی خواه انتظار میرود؛ تا در قبال اقدامات یکجانبه گرایانه ی قدرت های سلطه طلب؛ به رسالت انسانی خود، عمل نمایند.

مجمع علمی فرهنگی حبل المتین
26 فروردین 1397.